Komendy

Z RonWiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Komendy w grze
Komenda Zadanie PACC Przykład
!exp Pokazuje nam ile potrzebujemy jeszcze punktów doświadczenia na następny poziom i jaki jest exp rate. Nie Posiadasz: X pkt. doświadczenia. Aby zdobyć poziom X potrzebujesz jeszcze X pkt (exp rate: X).
!mana Powiadamia nas o tym ile musimy spalić many aby awansować na następny poziom magiczny. Nie Potrzebujesz zużyć X many aby zdobyć X poziom magiczny.
!skill Powiadamia nas o tym ile jeszcze musimy trenować aby awansować na następny poziom w walce wręcz. Tak Potrzebujesz X sekund aby awansować do X poziomu w walce wręcz.
!skill fist X Powiadamia nas o tym ile jeszcze musimy trenować aby awansować na poziom X w walce wręcz. Tak Potrzebujesz X sekund aby awansować do X poziomu w walce wręcz.
!skill 1 Powiadamia nas o tym ile jeszcze musimy trenować aby awansować na następny poziom w walce obuchami. Tak Potrzebujesz X sekund aby awansować do X poziomu w walce obuchami.
!skill club X Powiadamia nas o tym ile jeszcze musimy trenować aby awansować na poziom X w walce obuchami. Tak Potrzebujesz X minut i X sekund aby awansować do X poziomu w walce obuchami.
!skill 2 Powiadamia nas o tym ile jeszcze musimy trenować aby awansować na następny poziom w walce mieczami. Tak Potrzebujesz X minut i X sekund aby awansować do X poziomu w walce mieczem
!skill sword X Powiadamia nas o tym ile jeszcze musimy trenować aby awansować na poziom X w walce mieczami. Tak Potrzebujesz X minut i X sekund aby awansować do X poziomu w walce mieczem
!skill 3 Powiadamia nas o tym ile jeszcze musimy trenować aby awansować na następny poziom w walce toporami. Tak Potrzebujesz X minut i X sekund sekund aby awansować do X poziomu w walce toporami.
!skill axe X Powiadamia nas o tym ile jeszcze musimy trenować aby awansować na poziom X w walce toporami. Tak Potrzebujesz X minut i X sekund sekund aby awansować do X poziomu w walce toporami.
!skill 4 Powiadamia nas o tym ile jeszcze musimy trenować aby awansować na następny poziom w walce dystansowej. Tak Potrzebujesz X minut i X sekund aby awansować do X poziomu w walce dystansowej.
!skill distance X Powiadamia nas o tym ile jeszcze musimy trenować aby awansować na poziom X w walce dystansowej. Tak Potrzebujesz X minut i X sekund aby awansować do X poziomu w walce dystansowej.
!skill 5 Powiadamia nas o tym ile jeszcze musimy trenować aby awansować na następny poziom w obronie tarczą. Tak Potrzebujesz X minut i X sekund aby awansować do X poziomu w obronie tarcza.
!skill shield X Powiadamia nas o tym ile jeszcze musimy trenować aby awansować na poziom X w obronie tarczą. Tak Potrzebujesz X minut i X sekund aby awansować do X poziomu w obronie tarcza.
!skill 6 Powiadamia nas o tym ile jeszcze musimy trenować aby awansować na następny poziom w łowieniu. Tak Potrzebujesz X minut i X sekund aby awansować do X poziomu w łowieniu.
!skill fishing X Powiadamia nas o tym ile jeszcze musimy trenować aby awansować na poziom X w łowieniu. Tak Potrzebujesz X minut i X sekund aby awansować do X poziomu w łowieniu.
!armor Wyświetla nam siłę naszego pancerza (Zbroje, Hełmy, Nogawice, Buty). Nie Siła twojego pancerza wynosi: X.
!shield Wyświetla nam siłę naszej obrony (Tarcze, Miecze/Topory/Obuchy). Nie Siła twojej obrony wynosi: X
!attack Wyświetla nam siłę naszego ataku. Nie Siła twojego ataku wynosi: X, z ładunkiem magicznym: X.
!online Wyświetla listę graczy znajdujących się aktualnie w grze , ich liczbę oraz ludzi spectatorów. Nie Lista graczy: Dekson, Merqurions (25), Sekator (164)... . Aktualnie online: 14/250.Spectators: 1. Online od:6godz, 32min, 23sek
!service Wyświetla listę aktualnie zalogowanych osób z obsługi RonOTS. Nie Lista graczy: TR Divine Angel Rawenna (10). Aktualnie online: 1/81. Online od: 10godz, 29min, 1sek.
!frags Wyświetla ilość naszych fragów, oraz czas za jaki znikną. Nie Posiadasz 0 nieuzasadnionych zabójstw. Stracisz 1 w przeciągu 0 godzin 0 minut.
!pvp Zmienia z trybu pvp normal na pvp minimum i na odwrót Nie 17:21 Zmieniasz tryb na pvp normal.
!bless Powiadamia nas o posiadanym błogosławieństwie. Nie 17:21 Posiadasz blogoslawienstwa 2 stopnia.
!status Pokazuje nam co w danym momencie robi nasza postać/jaką czynność wykonuje. Nie Twój status: trenuje rusza-się.
!love Okazywanie uczuć. Nie Brak
!lang Zmienia język angielski/polski/portugalski. Nie Language has been changed to: english./Język został zmieniony na: polski./Linguagem foi alterada: portugues.
!pz Pokazanie pozostałego czasu trwania pz. Nie X seconds of pz remain.
!pos Pokazuje naszą pozycję. Nie pos = {x=517, y=636, z=7}
!spells Na zielono pojawią Nam się wszystkie dostępne dla nas czary, wraz z opisem.

Na czerwono pojawią się czary niedostępne, wraz z opisem oraz powodem dlaczego nie możemy go użyć.

Nie WORDS: "exura", NAME: light healing, MAGLEVEL: 1, LEVEL: 0, PREMIUM: 0, MANA: 25, exhaustionHealing: 1000
!buffs Pokazuje listę aktualnie załączonych buffów. Nie 16:49 Party buffs:Buff id: 3, time left: 56, power: 2

16:49 Normal buffs: 16:49 Buff name: Experience, power: 0

!loot Pokazuje obecny lootrate na serwerze. Nie 16:59 Bogowie nie ingeruja w urodzaj (X).
!speed Wypisuje twoja aktualna szybkosc poruszania sie. Nie 17:00 Your actual moving speed is: XXXX.
!hunt Zabójstwo na zlecenie Tak ?Komendy do TibiaTV
Komenda Zadanie Przykład
!addspectator Dodanie postaci do listy osób obserwowanych. Successful added to spectators list.
!removespectator Anulowanie postaci z listy osób obserwowanych. Successful removed from spectators list.
!spectators Powiadamia ile osób ogląda Nas w danej chwili. Your spectators count is XKomendy do domków
Komenda Zadanie
Aleta som Edycja współwłaścicieli.
Aleta Grav Edycja współlokatorów (mogą otwierać drzwi).
Aleta Sio Edycja gości (mogą wchodzić ale nie mogą otwierać drzwi).
Alana Sio "Nazwa Gracza Wyrzuca osobę o podanym nicku z domu.
Alana Sio Wychodzimy z domku.Komendy do marketu
Komenda Zadanie
!sellitem cena Sprzedaż przedmiotów w markecie.
!buyitem id Kupno przedmiotów w markecie.
!cancelsell id Anulowanie wystawionego przedmiotu w markecie.

X - dowolna liczba.